Inlook fassaad

Kontakt:
Valdeku 132          color@inlook.ee                    Tallinn 11216         Tel.: 6 585 708
E-R 7.30-16.00

Küsi >.

Inlook Color OÜ kollektiivpuhkus 15.-28.07.2024

  

Inlooki kohta

Teenused ja spetsialiseerumine

Meie ettevõte on spetsialiseerunud ainult ühele tegevusele – ehituses kasutatavate alumiiniumtoodete pulbervärvimisele. Värvime alumiiniumprofiile, plekist painutatud tooteid ja plaate jne. Samuti akende ja uste paigaldamiseks kasutatavaid konstruktsioone ja osi. Enamasti on need välitingimustes kasutatavad detailid.

Kasutame värvimiseks organisatsioonide GSB International ja Qualicoat sertifitseeritud, polüestervaigu baasil valmistatud ultraviolettkiirguse- ja ilmastikukindlaid pulbervärve. Värvime tooteid RAL Classic, RAL Design,RAL Effect, NCS ja muude palettide värvi. Värvid võivad olla eri läikega, metalliku või pärlmutri efektiga. Kasutame ka värve, mis annavad tootele struktuurilise pealispinna jne.

Praegu töötab meie ettevõttes Tallinnas 30 püsitöötajat. Aastas suudame värvida 500 000 m2 jagu tooteid.

Garanteerime, et meie toodete ettevalmistustöötluse, värvimise ja kvaliteedikontrolli tehnoloogilised protsessid vastavad normi GSB AL 631 ja standardi EVS-EN 12206 nõuetele. Teisisõnu, me tagame laitmatu värvimiskvaliteedi. Oleme Eestis ainus GSB Internationali atesteeritud liige. Meil on õigus tähistada värvitud tooted GSB kvaliteedimärgiga.

Algus

Osaühingu Inlook Color asutas 1997. aastal Soome ettevõte Inlook OY, mis tegeleb ehituskorralduse ja interjöörielementide (ripplagede, kontori vaheseinte) tootmisega ning osutab teenuseid tööstusettevõtetele (lehtmetalltoodete valmistamine ja pulbervärvimine). Ettevõttegruppi Inlook kuulub üheksa äriühingut, mis tegutsevad Soomes, Venemaal, Eestis ja Leedus. 2014. aastal töötas grupi ettevõtetes kokku 380 inimest, aasta käive oli 50 mln eurot.

Loe ettevõttegrupi tegevusest lähemalt www.inlook.fi