Eeltöötlus

Kontakt:
Valdeku 132          color@inlook.ee                    Tallinn 11216         Tel.: 6 585 708
E-R 7.30-16.00

Küsi >.

Inlook Color OÜ kollektiivpuhkus 15.-28.07.2024

  

Teenuste osutamise tingimused


Meie teenustest huvitatud kliendid küsivad enamasti töö hinda ja tähtaega. Lisaks sellele on väga tähtis rääkida läbi muudki aspektid, nagu tellimuse täitmise korralduslik külg, kvaliteedi ja garantii tagamine, toote ekspluateerimisnõuded.

Vastuseks nendele küsimustele esitame oma teenuste osutamise tingimused, mis on ühtlasi meie pakutava pulbervärvimise teenuse leping. Lepingus oleme kindlaks määranud, mis korras ja tingimustel kohustume teie tooted värvima, millist kvaliteedigarantiid pakume ja kuidas peaksite värvitud esemeid hooldama, et nende eluiga oleks vähese vaevaga võimalikult pikk.

Soovitame nende tingimustega põhjalikult tutvuda. Oleme püüdnud need kirja panna võimalikult lihtsalt, selgelt ja üheselt mõistetavalt. Kui miski jääb siiski arusaamatuks või teil on mõni ettepanek tingimuste muutmiseks või täienduseks, võtke kindlasti ühendust – kuulame teid alati ära.

Lepingu koostamisel on lähtutud kõige sagedamatest juhtudest, millega oma tegevuses kokku oleme puutunud. Mõnikord tekib sellegipoolest vajadus neid dokumente täiendada, sellepärast jätame endale õiguse teenuste osutamise tingimusi muuta ja täiendada.
Kui kasutate meie teenuseid tihti, teavitame teid muudatustest ette. 

Kui soovite, võime lepingu saata ka inglise keeles.

PULBERPINDAMISTEENUSTE ÜLDTINGIMUSED

TOODETE TÖÖTLEMISE JA HOOLDAMISE KORD

GARANTIITINGIMUSED

Kui soovite meilt tellida toodete värvimist, vajame teie hinnapäringule vastamiseks ja teie tellimuse täitmiseks alljärgnevaid andmeid:

* värv
* toote joonis koos mõõtude ja värvitava pinnaga
* toote materjal
* toote pikkus
* toodete kogus
* teie ettevõtte kontaktandmed

Kui teil ei ole toote joonist, palun märkige hinnapäringusse või tellimusse värvitava toote kohta võimalikult täpne info.

Hinnapäringud palun saatke emailile color@inlook.ee